29.05.2017 r.

Zmiany w Roamingu UE!

Zmiany w Roamingu UE!

Od 15.06.2017 zmianie ulegają stawki połączeń, sms/ mms i GB w Roamingu UE.

Będziesz mógł korzystać z usług w Roamingu w ramach środków i pakietów, tak jak w Polsce.

 

Play znosi opłaty roamingowe dla wszystkich użytkowników sieci, zarówno abonentów, posiadczy ofert Play na kartę, jak również RBM. Od 15 go korzystanie z roamingu będzie pomniejszało jedynie pakiety usług dostępne w kraju.

Wyjątkiem są osoby, które średnio (w analizie 4 miesięcy) ponad połowę czasu przebywają za granicą. Oczywiście Play najpierw wyśle sms z taką informacją oraz będziesz mógł ograniczyć swoje zużycie w Roamigu lub koszty usług wyniosą:

 

Zmiana dotyczy tylko sytuacji, kiedy korzystasz z usług (połączeń, sms/mms, GB) będąc poza granicami Polski, czyli korzystasz z tzw. Roamingu.

Niższe stawki obowiązują jedynie w UE, czyli w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania oraz w Norwegii, Lichtensteinu i Islandii.

Uwaga ! Nie dotyczy to: Szwajcarii, Monako, San Marino oraz Watykanu.

 

FQ. To Cię zainteresuje !

Oferty Nielimitowanego Internetu będą miały przydzielony pakiet GB na usługi w Roamingu w przeliczeniu na wzór ustanowiony przez ustawodawcę.

Warunki korzystania z roamingu dla Twojej oferty w każdym momencie możesz sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści „N” lub „R” na nr 115.

Wróć do aktualności

Bądź na bieżąco!

Nie przegap najciekawszych promocji i konkursów PLAY.

Skontaktuj się z nami!

Salon Play w Żorach
aleja Niepodległości 1
44-240 Żory

kom. 790 030 548

Salon PLAY w Żorach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 oraz w soboty 9-14. Salon PLAY mieści się w Żorach przy alei Niepodległości 1 w budynku Zielona Podkowa. Wykwalifikowany zespół doradzi Państwu w doborze telefonu, planu taryfowego w PLAY lub telefonu na kartę. Zapraszamy - PLAY Żory.

Formularz kontaktowy:

*Pytanie:
*Imię i Nazwisko:
Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
Numer telefonu:

(*) pola obowiązkowe

Wyznacz trasę dojazdu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.